Trojica nových reklám vás opäť presvedčí, že iPhone 6S je tá správna voľba

Erich Veselényi

Apple včera vypustil do sveta trojicu nových reklám na iPhone 6S s názvom The Camera, Crush a Flip a Coin. V dvoch z nich si zahral hudobník a herec Jamie Foxx, ktorého sme už mohli vidieť v reklame na iPhone 6S a to konkrétne v reklame na 3D Touch technológiu, ktorá vyšla začiatkom tohto mesiaca.

Reklamy pokračujú v duchu sloganu “the only thing thats chanded is everything” a zameriavajú sa na vylepšenú aplikáciu Camera a na hands-free funkciu “Hey Siri”, ktorá je dostupná pre iPhone 6S.

“The Camera” je 60 sekundový reklamný spot, v ktorom nám sú prezentované rôzne vylepšenia a funkcie aplikácie Camera pre iPhone 6S, ako napríklad 3D Touch, Live Photos, Retina Flash alebo nahrávanie videa v rozlíšení 4K. Taktiež obsahuje zmienku o nahrávaní slow-mo videa v rozlíšení 1080 HD. Celá reklama pôsobí veľmi príjemne a je obohatená o vtipne prvky ako napríklad selfie s domácim miláčikom, ktorým je koza.

Reklamný spot “Crush” je zameraný na bezkontaktné používanie šarmantnej asistentky Siri, na ktorú stačí po novom zvolať “Hey Siri” a ona okamžite reaguje. V reklame sa objaví Jamie Foxx, ktorý si pred zrkadlom viaže kravatu a keďže má plné ruky práce jednoducho zahlási “Hey Siri, ako vyzerám ?”, na čo Siri odpovedá “Súdiac podľa tónu tvojho hlasu, skutočne očarujúco”. #foreveralone

pozn. redaktora: Funkciu “Hey Siri” mali aj staršie iPhony , avšak museli byť pri vyslaní signálu “Hey Siri” pripojené na zdroj nabíjania

Tretia reklama “Flip a Coin” taktiež demonštruje bezkontaktné využitie funkcie “Hey Siri” na iPhone 6S. Jamie drží dva scenáre a nevie sa rozhodnúť, ktorý z nich si má vybrať. Na pomoc si doslova zavolá Siri, ktorej povie “Hey Siri, hoďme si mincou”. Siri odpovedá “znak“ na čo Jamie reaguje “tak bude to sci-fi western.”

V posledných týždňoch vydal Apple viacero reklám, či už na iPhone 6S alebo na hodinky Apple Watch. Ako už bolo spomínané, Jamie Foxx si zahral v reklame na 3D Touch, zatiaľ čo reklamy na Apple Watch sa venujú aplikáciám ako Apple Music, Apple Pay, Siri, Fitness alebo Mapy.

zdroj: macrumors.com

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre