Nemáte čo robiť počas vykonávania potreby? Stiahnite si túto aplikáciu

Viktor Šmidák

Čo si budeme klamať, skoro všetci si nosíme na WC či už telefón alebo tablet. Niektorí dokonca aj notebook (nehovorím o sebe). Ak si zabudnete niečo z menovaných, dopadne to asi tak, že sa rozhliadnete okolo seba a hľadáte, čo by ste mohli čítať. Nakoniec skončíte pri osviežovači vzduchu (nehovorím o sebe). Ak ste si ale telefón nezabudli, vývojár Ricardo Gruber na Vás myslí.

Nevieme, ako prišiel na tento nápad, ale nebudeme to ani rozoberať. No a čo aplikácia robí? Volá sa Pooductive (podobnosť so slovom productive nebude náhodná) a umožňuje "četovať" s ľuďmi či už vo vašom okolí alebo z celého sveta. Na tom by ešte nič nebolo, keby potrebu nevykonávali aj oni. Píšete si teda s ľuďmi, ktorí tiež "pracujú" na WC.

Aby toho nebolo málo, môžete si zvoliť pesničku, ktorou by ste ohodnotili svoj zážitok, kvalitu a konzistenciu. Ja osobne odporúčam "Skúsme to v mieri" od Majka Spirita alebo "Impossible" od Shontelle (nehovorím o sebe).

Tam, kde by ste veci možno nečakali zrovna sú. Tu hovoríme o charite. Áno, touto aplikáciou podporíte charitatívnu činnosť. No nie je to super? Za to, že si píšete s druhými, zatiaľ čo "produkujete" pomôžete zlepšiť svet.

Tak, dúfame, že sme Vám aspoň trošku spríjemnili deň. Článok netreba brať vážne, aj nám raz za čas padne dobre len tak napísať o nejakých tých kurióznych témach. Až nabudúce budete oné, tak môžete vyskúšať tento titul a podporíte aj dobrú vec.

Aplikáciu môžete sťahovať tu

Zdroj: cultofmac.com

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre