Telekom zrejme spustí predaj Apple Watch

Dávid Baránek

Telekom zrejme spustí predaj Apple Watch
Ešte v septembri minulého roka spoločnosť Apple oficiálne oznámila prípravu vlastných inteligentných hodiniek Apple Watch. Konečné odhalenie prišlo pred vyše mesiacom a prví vlastníci týchto inteligentných hodiniek sa z nich tešia len niekoľko dní. Zdalo sa, že na Slovensku sa tejto novinky dočkáme najskôr až niekedy začiatkom leta. Na stránkach Telekomu však v pondelok pribudla nová sekcia Apple Watch, ktorá potešila nejedného fanúšika hodiniek od Apple.

Najskôr sme na webe Telekomu mohli nájsť odpočítavanie s názvom Apple Watch, ktoré končilo práve v pondelok. Mnoho fanúšikov sa už začalo tešiť na spustenie prvých objednávok a na internete začali vznikať všelijaké dohady. Bohužiaľ, v pondelok len pribudla nová sekcia Apple Watch, kde Telekom predstavuje túto novinku a vysvetľuje jej základné funkcie. Operátor zatiaľ neoznámil presný termín, kedy plánuje začať s predajom inteligentných hodiniek. Vraj len zisťuje predbežný záujem zákazníkov o túto horúcu novinku.

The Ghost Logo

Apple Watch nájdeme na Telekom stránke v rámci špeciálnej sekcie nositeľných zariadení. Okrem Apple Watch tu nájdem aj iné produkty ako napríklad Sony Liquid Leap+ či SmartBand SWR10.
V prípade, že vás Apple Watch zaujali a čakáte, kým budú k dispozícii aj v slovenských obchodoch, môžete sa pozrieť na stránku Telekomu https://www.telekom.sk/inovacie/wearables/apple-watch a prihlásiť sa na odber noviniek tým, že zadáte e-mail, na ktorý vám budú posielať aktuality. My len dúfame, že nepotrvá dlho a budeme si môcť zakúpiť inteligentné hodinky od Apple aj na Slovensku.

Ak sa ti článok páčil, podpor ho, prosím, na Facebooku lajkom, komentárom či zdieľaním.

Komentáre